Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mnoho lidí se jistě ptá kde sehnat onu hmotu Fimo a co to vlastně je.
 

 

Ráda bych vám představila polymerovou hmotu, která se u nás prodává pod obchodní značkou FIMO.
Jedná se o modelovací materiál, který se vytvrzuje v elektrické troubě bez změny tvaru či barvy.

Pro výrobu šperků a vůbec práci technikou millefiori aneb tisíc květů se neobejdete bez strojku na nudle, díky kterému vyválíte stejnoměrné plátky, které jsou základem válečků, ze kterých se odkrajují malé kousky a tvoří se z nich šperky a jiné zajímavé věcičky.
V Čechách se tato technika teprve rozjíždí, ale ve světě již mají našlápnuto.
 

 

Odkazy na internetové obchody které prodávají FIMO:
 
 

 

Podívejte se do více obchodů každý sice hlásí že má nejlevnější ale nemusí tomu tak být většinou se prodává po blocích o váze 56g jeho cena se pohybuje okolo 50-70 kč ale dá se v akci sehnat i za 43kč.
 
Dále se dají koupit i přímo celé sady které vás provázejí krok po kroku k výrobě šperků, figurek,... jsou sice dražší ale obsahují třeba 8 barev fimo hmoty.
 
Poté by jsem se ráda zmínila o možnostech které nastanou s mnoha doplňky které se dají sehnat je to třeba roller na korálky který vám pomůže v začátcích s výrobou korálků, nebo fixační gel, který umí převádět obrázky z ubrousků na fimo hmotu, nebo se dají koupit pozlacené plátky které se dají přimíchat do Fimo hmoty a vznikne tím vzhled pokovování. Zkrátka možností je mnoho.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood difficulties - If you fancy distinguish more

(AUrideKeediure, 8. 10. 2018 9:24)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/guide-pour-acheter-du-cialis/

What causes enormous blood pressure

(ADeciacherie, 30. 7. 2018 17:45)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-ligne-pas-cher/

fimo

(ANNA, 17. 6. 2014 15:52)

kde se da sehnat fimo ve mneste myslim? kdys tak mi napiste na ani.com11@seznam.cz

xx

(xxx, 18. 11. 2012 21:03)

A v papiernictve neni fimo hmota? :/

Nefunkční odkazy

(Jana, 16. 8. 2012 11:12)

Ahoj,
odkazy na e-shopy jsou, zdá se, nefunkční. Na Českých školách jsem dohledala správný odkaz: http://www.sevt.cz/obchod/vytvarne-potreby/modelovani-odlevani/fimo-hmota/